עובדי ניקיון

לכם נשאר להודיע לנו מהו מספר העובדים
האיכותיים והחרוצים להם אתם זקוקים

חברתנו מספקת עובדי ניקיון במגוון מגזרים ותחומים:

עובדי ניקיון משרדים

עובדי ניקיון בתי חולים

עובדי ניקיון מפעלים

עובדי ניקיון ספריות

עובדי ניקיון בתי ספר

עובדי ניקיון לתעשייה

עובדי ניקיון לאולמות אירועים

עובדי ניקיון מסעדות

עובדי ניקיון קניונים

היתרונות הבולטים של חברת ניקיון וכוח אדם בגיוס ואספקת עובדי ניקיון מהשורה הראשונה.

שמירה על סביבה נקייה וסניטרית חיונית עבור עסקים ומוסדות כאחד.

המפתח להשגת ניקיון איכותי טמון באיכות צוות הניקיון. בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים ומוסדות פונים לחברות ניקיון וכוח אדם המתמחות בגיוס עובדי ניקיון על מנת להבטיח גישה למאגר של אנשי מקצוע מיומנים ואמינים. בסקירה זאת, נבחן את מגוון היתרונות של שיתוף פעולה עם ג.ס אלפא לצרכי אספקת כוח העבודה שלכם לניקיון, תוך התמקדות ברמה הגבוה של עובדי הניקיון אותם אנו מספקים.

תהליך גיוס מומחים:

חברת ג.ס. אלפא מפעילה תהליכי גיוס מדוקדקים כדי לזהות ולאתר את עובדי הניקיון הטובים ביותר. מבדיקות רקע מקיפות ועד ראיונות קפדניים, ג.ס. אלפא מבטיחה שרק אנשים עם הכישורים, הניסיון והמחויבות המתאימים יגיעו למאגר העובדים המסופקים על ידנו.

אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים:

אחד היתרונות הבולטים של חברות ניקיון וכוח אדם הוא המחויבות שלהן לספק אנשי ניקיון מאומנים ומיומנים. חברתנו משקיעה בתוכניות הכשרה מתאימות כדי לעדכן ולהכשיר את כוח העבודה בטכניקות, בטכנולוגיות ובפרוטוקולי הניקיון והבטיחות העדכניים ביותר. מחויבות זו יוצרת צוות ניקיון שהוא לא רק מיומן אלא גם מותאם לצרכים המתפתחים של המוסדות והתעשיה.

פתרונות ניקיון וכוח אדם בהתאמה אישית:

חברות ניקיון וכוח אדם מבינות שלעסקים שונים יש דרישות ניקיון ייחודיות. בין אם אתם מפעילים משרד תאגידי גדול, מתקן בריאות או שטח קמעונאי, אנו נתאים עבורכם את העובדים והשירותים שלנו כדי לענות על הצרכים הספציפיים שלכם. דבר זה מבטיח אנשי הניקיון המסופק על ידנו לא רק יהיה מיומנים אלא גם יתאימו לאופי ולדרישות המיוחדות של הסביבה הספציפית שלכם.

שירות אמין ועקבי:

אחד היתרונות הבולטים בהסתמכות על חברת ניקיון כוח אדם לעובדי ניקיון הוא הבטחת האמינות. אנו מחזיקים במאגר של עובדים שנבדקו מראש ומוסמכים, המוכנים למילוי תפקידים זמניים או קבועים לפי הצורך. דבר זה מבטיח רמת שירות עקבית, תוך מזעור הפרעות ברצף הפעילות היומיומית אצלכם.

גמישות ברמות איוש:

עסקים חווים לרוב תנודות בצרכי הניקיון, במיוחד בעונות שיא או אירועים מיוחדים. חברות ניקיון וכוח אדם מציעות את הגמישות להגדיל או להקטין את מצוות עובדי הניקיון אצלכם בהתאם לדרישות המוסד או העסק. יכולת הסתגלות זו מבטיחה שיהיה לכם את המספר הנדרש של אנשי ניקיון בכל זמן נתון, תוך אופטימיזציה של יעילות וחסכוניות.

פתרונות חסכוניים:

מיקור חוץ של צורכי גיוס עובדי הניקיון בעסק או במוסד לחברת ניקיון וכוח אדם מוכיח את עצמו כפתרון חסכוני. על ידי ביטול הצורך בגיוס, הכשרה וניהול פנימיים, עסקים יכולים להקצות משאבים בצורה יעילה יותר. בנוסף, הסיכון המופחת לתחלופה והיעדרויות תורם לחיסכון בעלויות לטווח ארוך.

לסיכום,

היתרונות של שיתוף פעולה עם חברת ניקיון וכוח אדם לעובדי ניקיון הם רבים, כאשר איכות כוח האדם המסופק בולטת כיתרון מרכזי. עסקים יכולים להפיק תועלת משמעותית מהמומחיות, האמינות והגמישות שסוכנויות אלו מביאות. שדרגו את האזורים שלכם מבחינת הניקיון שלהם עם כוח אדם לניקיון מהשורה הראשונה על ידי אימוץ הפתרונות המותאמים המוצעים על ידי חברת ג.ס אלפא, מהווים את בסיס לסביבה נקייה, בריאה ופרודוקטיבית יותר.

נשמח להיפגש איתכם ולבדוק יחד איך נוכל לסייע גם לכם לקבל עובדים חרוצים ואמינים: :

אלה ההמלצות שלהם:

"חברת אלפא מספקת לנו חדרנים ועובדי שטחים ציבוריים.
בתור מלון בוטיק יוקרתי חשוב לנו שרמת הניקיון תהייה גבוהה מאוד גם בחדרים וגם בשטחים הציבוריים.
החדרנים שחברת אלפא מספקת לנו, הם חדרנים מקצועיים, אכפתיים ובאמת מנקים את החדרים ברמה גבוהה ובזמן קצר.

מנהלת תפעול  קבוצת RTM
מלון בוטיק-רוטשילד 48 בבעלות רותי ברודו

"העובדים של אלפא הם בעלי תודעת שירות גבוהה.
מלבד עובדי ניקיון אנחנו גם קולטים עובדי משק, עובדי מטבח ומלצרים.
העובדים שלהם חרוצים, בעלי מוסר עבודה גבוה ועובדים אצלינו לאורך זמן.
אנחנו ממליצים עליהם בחום."

רשת מלונות בוטיק אטלס

"חברת אלפא מספקת לנו חדרנים ועובדי שטחים לרשת בתי המלון שלנו.
הם תמיד מגייסים את העובדים המתאימים ביותר תוך זמן קצר מאוד.
חדרנים שלהם מעולים, מקצועיים וחלקם עובדים זרים דוברי רוסית."

גל סמנכל רשת קראון פלאזה
רשת קראון פלאזה תל אביב

אתרי לקוחות

למה אנחנו

עובדים איכותיים

מעבר לתודעת שירות מקסימלית, חשוב לנו שתהיו מאוד מרוצים מאיכות העבודה והמקצועיות של העובדים שלנו. אנחנו מתייחסים לתהליך הגיוס ברצינות רבה מתוך מחשבה לתת לכם את העובדים המקצועיים ביותר.

רשיונות מקצועיים

תודעת שירות גבוהה ביותר ויחס אישי וזמין יש לנו את כל האישורים הנדרשים מעבר, להעסיק עובדים מקצועיים לחברות המובילות בישראל.

ניסיון רב

בשנים האחרונות חברתינו צמחה וצומחת מידי שנה ועובדת עם עשרות חברות ומעסיקה מאות עובדים. אנו עתירי ניסיון בגיוס והצבה של עובדים איכותיים בכל סוג עסק ואנחנו מתמחים בהתאמה מדויקת בין העובד לבין העסק.

שכר העובדים

אנחנו משלמים על פי חוק את השכר שנדרש כולל כל ההוצאות הסוציאליות. זו הסיבה שעובדים שלנו עובדים אצלינו לאורך שנים .

לקוחות נשארים איתנו שנים

אנחנו גאים לשתף שהעובדים שלנו צומחים איתנו. הלקוחות שלנו מגדילים את הפעילות איתנו, מגדילים את מצבת העובדים ונשארים לעבוד איתנו שנים ארוכות.

עובדים
0
בתי מלון
0
מפעלים
0
משרדים ומוסדות
0